KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428030
nr 1642 8030
Åke Klingborg. Motiv från Lindesberg. Signerad. Olja på pannå, 55x44 cm, yttermått inklusive ram: 64x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:56:47
15/9 18:59:05